Skip to main content
POLSKI – WIETNAMSKI – ANGIELSKI

Profesjonalne tłumaczenia

Jeśli szukasz usług tłumaczeniowych w obrębie języków: polskiego, wietnamskiego i angielskiego – w dowolnym kierunku – nie mogłeś trafić lepiej!

Niezawodna pomoc w tłumaczeniach pisemnych i ustnych

Nasz zespół ma bogate doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń zarówno dla osób prywatnych, firm, jak również polskich i wietnamskich urzędów, w formie pisemnej i ustnej.

Zespół tłumaczy MakeYourAsia pomoże Ci porozumieć się z potencjalnymi partnerami biznesowymi i uzyskać możliwie najkorzystniejsze warunki negocjowanych kontraktów. Dzięki gruntownej znajomości zarówno polskiej, jak i wietnamskiej kultury biznesowej, nasi tłumacze są nieocenionym wsparciem dla każdego, kto planuje rozszerzyć swoją działalność na Wietnam.

Różnice kulturowe między Polakami a Wietnamczykami znadują bezpośrednie odzwierciedlenie w językach używanych przez te dwa narody. Wieloznaczność poszczególnych wyrażeń oraz fakt, iż wietnamski jest językiem tonalnym sprawiają osobom niedoświadczonym duże trudności w nauce i sprawnym posługiwaniu się tymże językiem.

Jednocześnie gramatyka i fleksja języka polskiego skutecznie powstrzymują osoby, dla których język ten nie jest mową ojczystą przed perfekcyjnym go opanowaniem. Dlatego też bardzo ważne jest korzystanie wyłącznie z usług tłumaczeniowych, oferowanych przez profesjonalistów, którzy dzięki wieloletniemu posługiwaniu się tymi językami uzyskali nie tylko wiedzę i doświadczenie akademickie, lecz także wykształcili w sobie odpowiedni poziom wyczucia, tak bardzo koniecznego do sporządzenia zrozumiałych i wiernych przekładów.

ADRIAN ZAGRODZKI, absolwent filologii wietnamsko-tajskiej w Instytucie Językoznawstwa na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalista z ponad 10-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach ustnych i pisemnych.

Rodzaje usług tłumaczeniowych w MakeYourAsia

Skorzystanie z usług profesjonalnych tłumaczy pomoże Ci właściwie i gruntownie zrozumieć zarówno intencje potencjalnych partnerów biznesowych, jak i treść podpisywanych przez Ciebie umów.

Nasi tłumacze udzielą Ci wsparcia w czasie negocjacji biznesowych, czy też prezentacji Twojej firmy; przełożą treść dokumentów, wymaganych przez urzędy; pomogą Ci również w sytuacjach kryzysowych, gdy potrzebujesz usługi ekspresowej, bądź przekładu specjalistycznego. Dzięki wsparciu naszych specjalistów w postaci poprawnie i fachowo wykonanych tłumaczeń pism urzędowych oszczędzasz czas i pieniądze. Nie trać czasu na wielokrotne poprawianie tłumaczeń, w przypadku wykrycia ich niezgodności z oryginałem przez urzędy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia konsekutywne to bardzo elastyczny rodzaj tłumaczeń ustnych, odpowiedni zarówno dla rozmów biznesowych – prywatnych, B2B oraz rozmów w czasie targów, jak i oficjalnych przemówień. Jest również nieodłączną częścią spotkań i negocjacji online. Dzięki takiej formie tłumaczeń, nasi specjaliści mogą nie tylko przełożyć sens zdania, wypowiadanego przez Twojego partnera w negocjacjach, lecz także wyjaśnić Ci kontekst i głębszy sens jego wypowiedzi.

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenie dokumentów to jedna z naszych specjalizacji. Przetłumaczymy dla Ciebie wszelkiego rodzaju pisma urzędowe, certyfikaty, zaświadczenia oraz inne dokumenty, których potrzebujesz.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę tłumaczenia pisemnego, dostosowanego do Twoich potrzeb.

Tłumaczenia ekspresowe i specjalistyczne

Potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty w trybie ekspresowym? Okazało się, iż partner biznesowy, z którym spotykasz się wkrótce nie mówi po angielsku? A może potrzebujesz zrozumieć specjalistyczny tekst z branżowego periodyku lub pracy naukowej? Nie martw się – nasza usługa tłumaczeń ekspresowych i specjalistycznych jest odpowiednia dla Ciebie. Nasi tłumacze udzielą Ci wsparcia w kryzysowych – pod względem pilności lub stopnia skomplikowania tekstu – przypadkach.

Tłumaczenia ustne – konsekutywne

Get to know not only the meaning of the sentence spoken by your partners in negotiations, but also the context and the deeper meaning of their statement.

Nasi tłumacze specjalizują się w wykonywaniu tłumaczeń konsekutywnych polsko - wietnamsko - polskich. Z nami bez obaw zasiądziesz do rozmów biznesowych podczas targów, spotkań B2B, konferencji online, jak również w formie bardziej prywatnej - podczas kolacji w restauracji.

Dzięki wsparciu naszych specjalistów zrozumiesz nie tylko treść wypowiedzi Twoich potencjalnych partnerów, lecz także ich intencje i nastawienie wobec możliwych warunków współpracy. Będziesz również informowany na bieżąco jak najlepiej reagować na konkretne propozycje i sugestie trakcie rozmów.

Co zyskujesz:

 • Zrozumiesz nie tylko wypowiedzi, lecz także intencje rozmówcy
 • Wynegocjujesz najlepsze możliwe warunki kontraktów
 • Dowiesz się, jak zachować się w konkretnych sytuacjach podczas rozmów w aspekcie kulturowym
 • Uzyskasz wsparcie tłumaczy, mieszkających w regionie i znających tutejsze realia
 • Będąc pewnym jakości wykonywanych tłumaczeń, możesz w pełni skupić się na treści negocjacji i podejmowaniu krytycznych dla rozwoju Twojej firmy decyzji

Tłumaczenia pisemne

W Wietnamie istnieje popularne powiedzenie: "Formalności przede wszystkim". Dobrze oddaje ono poziom biurokratyzacji tutejszych urzędów.

Nasi tłumacze przygotują dla Ciebie wysokiej jakości przekłady zaświadczeń, aktów urodzenia, pism urzędowych oraz wszelkiego rodzaju innych dokumentów, zapewniając Ci pełen komfort psychiczny podczas załatwiania spraw urzędowych. Dzięki poprawnie przetłumaczonym dokumentom Twoje wnioski rozpatrywane będą sprawniej, gdyż unikniesz konieczności ponownego zlecania tłumaczeń i uzupełniania brakującej dokumentacji.

Dbamy jednocześnie o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i zachowanie poufności w kontekście treści tłumaczonych dokumentów. Nasi specjaliści zawsze dochowują tajemnicy zawodowej. Z nami Twoje tłumaczenia są w pełni bezpieczne.

Co zyskujesz:

 • Poprawnie i terminowo wykonane tłumaczenia Twoich dokumentów
 • Komfort psychiczny podczas załatwiania formalności w urzędach
 • Pewność, że treść Twoich dokumentów jest bezpieczna
 • Wycenę, dostosowaną do wybranego przez Ciebie terminu i stopnia skomplikowania tekstu
 • Profesjonalne tłumaczenie w dowolnym kierunku pomiędzy językami: polskim, wietnamskim i angielskim

Tłumaczenia ekspresowe i specjalistyczne

W sytuacjach kryzysowych liczy się szybkość reakcji i sprawność w znajdowaniu rozwiązań.

Otrzymałeś niespodziewane zaproszenie na rozmowę z potencjalnym partnerem biznesowym? Podczas wstępnych rozmów w czasie zagranicznej delegacji okazało się, że nie jesteś w stanie porozumieć się efektywnie z drugą stroną negocjacji? A może trafiłeś na przełomowy w Twojej dziedzinie artykuł miejscowego badacza i potrzebujesz jak najszybciej poznać jego treść?

Pomożemy Ci we wszystkich wymienionych przypadkach. Dzięki obecności naszego zespołu na miejscu, w Wietnamie, możemy reagować na bieżąco i udzielać Ci wsparcia tak, aby Twoje działania nie były nigdy skrępowane przez problem braku odpowiedniego tłumaczenia.

Co zyskujesz:

 • Szybkość reakcji na Twoje zapotrzebowanie w kwestii tłumaczeń ekspresowych
 • Dokładność i fachowość tłumaczeń specjalistycznych z wielu dziedzin
 • Elastyczność i dostosowanie zarówno terminu wykonania, jak i wyceny do Twoich potrzeb
 • Terminowość wykonania usług
 • Pewność siebie, dzięki pełnemu zrozumieniu wypowiedzi i zamiarów potencjalnych partnerów biznesowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odkryj potencjał Azji Południowo-Wschodniej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Odkryj potencjał Azji Południowo-Wschodniej!